fbpx

Blok – Korková podlaha EGGER

Naše podlahy Comfort v sebe spájajú pevnosť laminátu a špeciálne vlastnosti korku.

 

EGGER podlaha Comfort je v porovnaní s inými podlahovými krytinami na báze dreva zvlášť tichá, má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti , čím vytvára príjemné a útulné prostredie, v ktorom sa budete cítiť dobre. Vďaka týmto vlastnostiam korkovej podlahy je EGGER podlaha Comfort ideálnou podlahovou krytinou do spální a detských izieb, ale aj do obytných a jedálenských priestorov.

Naše podlahy Comfort sú k dispozícii v mnohých dizajnoch , ktoré dobre ladia s rôznymi štýlmi nábytku. Či už s efektom dreva, kameňa, alebo neobvykle kreatívne – nič nebude obmedzovať vaše predstavy. Prezrite si naše vysoko kvalitné designy sami!

Indikátory udržateľnosti

Viac informácií o udržateľnosti a transparentnosti nájdete tu .

Podlahy EGGER Comfort majú mnohé výhody korkových podláh:

  • Tichšie ako laminát vďaka hlukovej izolácii pomocou korku
  • Korkový laminát v moderných dekoroch, od vzhľadu dreva a kameňa až po rôzne kreatívne vzory
  • Teplý pocit pri nášľape vďaka 40 miliónom termoizolačných korkových buniek
  • Príjemné pri chodení vďaka elastickej podložke z korku
  • Korkové podlahy bez škodlivých látok, pre zdravé prostredie domova
  • Hlavnými súčasťami podláh sú korok a drevo z certifikovaných lesov
  • Šetrné k životnému prostrediu a 100% bez PVC
  • Jednoduchá inštalácia vďaka nášmu zaklapávaciemu systému pre korkové podlahy

Prečo sú podlahy Comfort také jedinečné?

 

Naše korkové podlahy sú skutočnou alternatívou k bežným laminátovým podlahám. Podlaha EGGER Comfort je korkový laminát s pôsobivými vzormi . Pre mimoriadne efekty našich podláh Comfort využívame modernú technológiu digitálnej HD tlače .

Pýtate sa, odkiaľ pochádza názov podlahy Comfort? To je jednoduché: Integrované vrstvy korku v korkových podlahách vytvárajú teplý, mäkký a tichý kontakt . Dôsledkom toho je zvláštny príjemný pocit, čo je dôvod, prečo odporúčame podlahy Comfort do priestorov, kde je atmosféra dobrej pohody obzvlášť dôležitá.

Korok uchováva teplo

Comfort Flooring |  EPC001

Naša korková podlaha má špeciálne komfortné vrstvy vyrobené z korku ako prírodného materiálu. Vďaka tomu sú podlahy EGGER Comfort nielen mimoriadne mäkké a hladké , ale vzduchové bunky vo vrstvách korku spomaľujú odliv tepla a nabádajú tak k chodeniu naboso po podlahe.

Korok izoluje hluk

Comfort Flooring |  EPC001

Pri našich podlahách Comfort sme korkovú vrstvu vložili na spodnú stranu podlahových paluboviek, čo znamená, že sú tieto dekoratívne korkové podlahy optimálne chránené proti kročajovému hluku . Podlaha Comfort je veľmi tichá s oveľa väčším hlukovým komfortom ako bežné podlahové krytiny na báze dreva.

Korok je šetrný k životnému prostrediu

Podlaha EGGER Comfort je korková podlaha bez škodlivých látok

Ako už názov napovedá, sú naše podlahy Comfort založené na obnoviteľnom, prírodnom materiáli – korku a na vláknach dreva , ktoré pochádzajú zo stromov z lesov certifikovaných podľa PEFC . Podlaha EGGER Comfort je 100% bez PVC , a sme tiež hrdí na to, že naša korková podlaha spĺňa náročné požiadavky a môže tak niesť pečať kvality normy Modrý anjel (Blue Angel) .

Zistite viac o korku