Laminátová podlaha – KRONO ORIGINÁL

Laminátová podlaha – KRONO ORIGINÁL

Laminátová podlaha – KRONO ORIGINÁL

Laminátová podlaha – KRONO ORIGINÁL

Laminátové podlahy Krono Original® prebúdzajú v ľudoch inšpiráciu. Ako jedny z najlepších stále pracujeme na vývoji nových, inovatívnych produktoch a laminátových podlahách. Dokonale napodobnujeme textúru dreva a vynikajúco imitujeme kamenné povrchy. Máme koncept podlahových panelov s „neviditeľnými“ medzerami, ktoré v&zerajú akoby bol povrch bez spojov. Laminátové podlahy Krono Original® sa hodia všade.


Endless Beauty - Krása nepozná hranice

Endless Beauty – Krása nepozná hranice

Vzhľad nekončiaceho panelu je vytvorený bezošvým spojením ako dekoru tak aj povrchovej štruktúry   jedného panelu s nasledujúcim.. Sotva viditeľnými spojmi na priečnej strane vytvárajú panely podlahy dojem dlhej nekončiacej podlahovej dosky  a tým zabezpečujú optické zväčšenie Vašej miestnosti. 


Authentic Embossed – Synchronpore - Prirodzene pekná podlaha

Authentic Embossed – Synchronpore – Prirodzene pekná podlaha

Authentic Embossed od  Krono Original® predstavuje  prirodzene krásnu povrchovú úpravu, ktorá je na nerozoznanie od pravého dreva .  Synchronpore spája  vzhľad pravého dreva  s komfortom  a účelnosťou  vysokohodnotnej laminátovej podlahy. Authentic Embossed – Synchronpore: Autentickosť, ktorú je možné vidieť ale aj cítiť!

- Antibakteriálna ochrana


A.B.C. – Antibakteriálna ochrana

Samozrejme je pre Vás dôležité  udržať Vašu podlahu čistú a bez baktérií. Baktérie nie je možné vidieť , ale samozrejme vieme, aké škody môžu napáchať pokiaľ nebudú odstránené, resp. ak nebude zamedzené ich tvorbe : Môžu zvyšovať alergie a spôsobovať rôzne choroby.  Preto  Krono Original® zaviedla  u všetkých laminátových podláh  antibakteriálnu ochranu –  A.B.C. Anti Bacterial Coating , vo forme antibakteriálnej vrstvy , ktorá zabraňuje tvorbe baktérií. Baktérie a iné mikróby  môžu byť na podlahu prenášané topánkami, rozliatymi tekutinami, zvieratami, ale aj z inými  zdrojmi. Avšak v spojení s pravidelným hygienickým čistením podlahy zabezpečuje   Krono Original®  – antibakteriálna ochrana – A.B.C. ukľudňujúci  pocit zdravého prostredia.


Diamond Gloss - Povrch laminátovej podlahy krásny ako povrch diamantu

Diamond Gloss – Povrch laminátovej podlahy krásny ako povrch diamantu

Vysoko hodnotné štruktúry s exkluzívnym efektom  Diamond Gloss sa vyznačujú  kartáčovanou matnou štruktúrou  s leskom v póroch povrchu,  ktoré svetlo reflektuje rôznou intenzitou. Vznikajúce efekty lesku zvýrazňujú hĺbku štruktúry výnimočným spôsobom a tak perfektne vyobrazujú charakter a  vzhľad prirodzeného dreva.