fbpx

SOLODOOR

Logo

Súbory na prevzatie

Na zaručenie správneho zobrazenia a tlače cenníkov a katalógov si stiahnite kópiu na pevný disk vášho počítača a potom si ju zobrazte, prípadne vytlačte.

Produktový katalóg 2022/2023

Cenník 2022 od 6.6.2022

Klasik

** BESTSELLER – overený nestarnúci dizajn **


Štýl

** Elegantný a výborne kombinovateľné prevedenie dverí **

U modelového u STYL si môžete vybrať z niekoľkých variantov s rôznou skladbou rámčekov a presklenia. Farbu dverí ľahko zladíte s interiérom vďaka voľbe z 34 druhov drevených dekorov! Povrchy sú vysoko odolné a ľahko sa vám budú udržiavať. Ich životnosť predĺži tvrdá hliníková hrana.

K šatni alebo do chodby budú zase ideálne ako dvere posuvné. A samozrejme si môžete zvoliť, či chcete dvere falcové, treba s oblou hranou, alebo dvere bezfalcové.


Gabreta

** BESTSELLER – overený nestarnúci dizajn **

Vďaka elegantnému, jednoduchému a nadčasovému dizajnu patrí medzi naše bestsellery. Pre dvere Gabreta je typické elegantné spojenie plochy dverného krídla a osobitého tvaru presklenie v tvare rovného či zaobleného pruhu. Presklené modely možno v interiéri vhodne doplniť plným modelom s kazetovou výplní.


Sima

** Keď sa z remeslá stane umenia. Nerušená celistvosť plochy **

Moderné dvere, ktoré Vás okamžite zaujmú jedinečným remeselným detailom – zapustenými rámčeky u presklenia. Vďaka tomu tieto dvere nielen skvele vyzerajú, ale navyše to znamená aj nemalé praktické výhody. nestane sa Vám napríklad, že by ste sa pri priechode dverami zachytili o odev a zničili si tak oblečenie či dokonca samotnej dvere.


Polar

** Snehobiela farba kombinovateľná s každým interiérom – Exkluzívna viacvrstvové lakovanie s vysokou odolnosťou **

Snehobiely lakovaný povrch a čistý dizajn robia z týchto dverí univerzálny interiérový prvok, ktorý možno kombinovať s akýmkoľvek odtieňom výmaľby, podlahy či koberce. Dvere Polar sa samy o sebe stanú dizajnovým doplnkom Vášho bytu či domu. Jemné línie drážok podtrhávajú minimalistický vzhľad dverí a dodávajú im na celkovej eleganciu. Biely lak aplikovaný hneď v troch vrstvách je vytvrdený v UV tunela.


Unico

Dvere ktoré inšpirujú a dodávajú priestoru nápad a vkus. Najkrajšie sú spolu so Záruba UNICO **

Dvere modelového radu UNICO reprezentujú netradičné spojenie vybraných dekorov SOLO MATRIX a originálneho vzhľadu. V kombinácii s inovatívnou zárubňou UNICO reprezentujú moderný trend interiérového bývanie, Vďaka tejto kombinácii nechýba nápad a vkus a hodí sa do všetkých typov interiéru.


Vertigo

** Moderný dizajn a rámová konštrukcia – HIT okamžite po uvedení na trh **

Pri dverách VERTIGO I až VERTIGO X je kresba na zvislom ráme zvisle, na vodorovných priečkach a kazetách je kresba vodorovne. Pri dverách VERTIGO XI až XXI a VARIANT je kresba na zvislých rámoch a kazetách zvisle, vodorovné priečky majú kresbu vodorovne.


Rainbow

** Dvere Rainbow Vás na prvý pohľad očarí svojím rafinovaným vzhľadom a lakovaným, hodvábne matným povrchom. Pre váš interiér si vyberajte z modelov plných či presklených, hladkých alebo napríklad so zaujímavými dizajnovými drážkami. Vysokej odolnosti povrchu dverí Rainbow je dosiahnuté troma vrstvami laku s následným vytvrdením v UV tunela. získavate tak záruku, že budete mať dvere, ktoré budú nielen plne funkčné a praktické na údržbu, ale aj zároveň aj zaujímavý prvok, ktorý podčiarkne celkový vzhľad interiéru. **


Sonet

** Elegantný a výborne kombinovateľný vzhľad s bezpečnostným sklom **

Dvere Sonet sú vďaka dokonalej harmónii skla a dreva noblesný a neprehliadnuteľné. Súčasťou konštrukcie je 8 mm bezpečnostné sklo – vďaka tomu získavate záruku odolnosti a bezpečie aj vo veľmi frekventovaných priestoroch.


Elegance

** Elegantné dvere s moderným kovovým efektom **

Mix zvolených materiálov – prírodných dekorov dreva v kombinácii s kovom a sklom dodáva týmto dverám nádych luxusu. Dvere Elegance Vás zaujmú svojím nevšedným vzhľadom. Vďaka vsadeným lištám s vertikálnou či horizontálnej orientáciou a rámčekom s kovovým efektom sa stanú zaujímavým dizajnovým prvkom moderného interiéru.


Turen

Cristal

** Milujete luxus? Kúpte si do svojho bytu sklenené dvere **

Celosklenené dvere. Ich použitie je vhodné najmä tam, kde potrebujeme opticky spojiť rozdelené priestory alebo miestnosti a tam, kde chceme mať maximum svetla. Vyrobené sú z bezpečnostného skla o šírke 8 mm, o bezpečie Vašu či Vašich blízkych sa teda rozhodne báť nemusíte. Na výber máte z niekoľkých variantov – môžete voliť čistý, jednoduchý dizajn, decentné zdobenie alebo môžete popustiť uzdu svojej kreativite a zaobstarať si dvere ozdobené celú plejádou ryhovaných či pieskovaných motívov.